Kryzys w związku? Zdrada? Twój mąż chce odejść?
BEZ ZASTANOWIENIA POBIERZ PDF (DLA KOBIET).

Przechodzisz kryzys w związku?

Kryzys w związku może być jednym z najtrudniejszych wyzwań, przed którym właśnie stoisz. Możesz odnieść chwilowe efekty, albo takie, które trwają znacznie dłużej (aby nie mówić, że całe życie). Trudne relacje mogą się w każdej chwili pogorszyć, a konflikty wydają się ciągle pogarszać.

Mam na to
rozwiązania

Gdy coś idzie nie tak w związku, stanowczo zbyt wiele czasu poświęcamy na analizowanie wszystkich faktów i doszukiwaniu się czyjejś winy. Obwiniasz partnera, jego osobowość, ale nadal nie wiesz, co dalej począć. Sfrustrowana zwracasz się do rodziny i przyjaciółek. Użalasz się i narzekasz. One przytakują, Ty uznajesz to za obiektywizm i wsparcie. Z nowym zapałem stajesz do walki o związek, ale niekoniecznie mądrzejsza.

kryzys w zwiazku czerwona parasolka

Jednym z podstawowych błędów, które popełniają kobiety jest to, że zanadto polegają na swych uczuciach. Robią to, co wydaje się im słuszne, nieważne czy to działa czy nie. Boją się, że brak działania oddali ich od partnera.

KRYZYS W ZWIĄZKU
– JAK SPOJRZEĆ NA PROBLEM

Kiedy stajesz w obliczu konfliktu w związku, patrz na cały obraz problemu, a nie tylko jego fragment.

Cofnij się o krok i spójrz na konflikt jeszcze raz i nie dawaj temu większej mocy. Nie podejmuj ostatecznych decyzji i radykalnych kroków.
Jeśli doświadczasz zdrady w związku, a chcesz uzdrowić związek, odwróć uwagę od jego / jej złych stron i skup się na rozwiązaniach.
Unikaj oceniania siebie, jako ofiary, weź odpowiedzialność za kryzys w związku i spójrz na swój udział w kryzysie.
Nie możesz kontrolować zachowania innych ludzi, ale możesz kontrolować sposób, w jaki reagujesz na okoliczności w swoim życiu i jak inni ludzie „wpływają na to, jak czujesz się”. Odkryj nowy sposób myślenia i komunikacji.

Kryzys w związku
i jego wpływ na emocje mężczyzn

Tak naprawdę świat emocjonalny mężczyzn nie jest nawet dla nich tak znany, jak intelektualny i fizyczny.
Jednak związek oznacza nie tylko fizyczne i intelektualne aspekty, ale też emocjonalne i duchowe, które muszą być „zasilane” przez obu partnerów, aby związek był zrównoważony.

KRYZYS W ZWIĄZKU
– JAK ZAMIERZAM CI POMÓC

Strategie i techniki na kryzys w związku opracowywane są stricte do problemu

Zamierzam pokazać Ci wiele różnych technik i strategii na bieżąco, przez rozmowę telefoniczną, które pozwalają dotrzeć do partnera/partnerki i ustalić, która z nich jest najlepsza, a z której warto zrezygnować. Kiedy zmienić podejście, jeśli Twoje próby nie sprawdzają się i pomóc to zmienić.

Zamierzam też pomóc Ci, mobilizować Cię do systematycznego działania. Twoje błędne ruchy utrwaliły się w jego/jej pamięci i pierwsze na co będzie zwracać uwagę, to właśnie na nie. Będzie odruchowo podważać Twoje dobre zmiany, dlatego muszą one być trwałe. Raz powzięta dobra zmiana musi zostać w Tobie utrwalona.

Dlaczego zajęłam się doradztwem, możesz przeczytać także tutaj.

kryzys w związku - jak zamierzam Ci pomóc

Zamiast wkładać całą energię w naprawę związku, zmianę partnera / partnerki, włóż energię w naprawianie siebie. Pracuj nad sobą. I nie oceniaj się źle, kiedy popełnisz błąd, wróć znowu na właściwy tor. Nie bądź dla siebie krytyczny, bądź dla siebie dobry. Sprawdź, gdzie występuje brak równowagi w sferze Twojego życia i natychmiast podejmij działania, aby zrównoważyć życie.

kryzys w związku czerwona papryka

KIEDY NAPRAWDĘ WARTO PRZYJŚĆ DO MNIE NA KONSULTACJĘ

Główne problemy, którymi się zajmuję

Kiedy w Twoim związku małżeńskim istnieje ryzyko rozwodu, a w związku zerwanie. Nie doszło jeszcze do procesu rozwodowego. Zerwanie jest świeże, macie jeszcze ze sobą kontakt. Jeśli widzisz, że on/ona rozważa nadal czy postąpił/a słusznie odchodząc i są jeszcze szanse na powrót.

Kiedy chcesz uratować związek po zdradzie Twojej lub męża/żony.

Twój mąż mimo zdrady nie planuje odejścia, bo obecne życiowe warunki są dla niego komfortowe, może za dużo stracić. Ale za to Ty nie wiesz jak odnaleźć się teraz w swoim związku.

Boisz się, albo nie chcesz odejść po zdradzie męża, wierzysz, że jeszcze jesteś w stanie „uratować” swoje małżeństwo.

Zdradziłeś, chcesz naprawić swój związek i mieć uczucie spełnienia, którego nie będziesz poszukiwał u innej.

Mimo, że nadal się kochacie, nawarstwione problemy i brak właściwej komunikacji oddalają was od siebie. Widzicie więcej swoich wad niż zalet. Chcesz przekonać się, czy da się coś jeszcze zrobić, aby wasz związek przetrwał i mógł dać obojgu radość i widoczną miłość.

Nie rozumiesz zachowań swojego męża. Uważasz, że mąż powinien być bardziej otwarty wobec Ciebie, okazywał więcej uczuć, dopuścił Cię do swoich problemów.

jak uratować związek konsultacje dla mężczyzn

PROBLEMY Z PARTNERKĄ?

Masz dość poradników o technikach uwodzenia, brak Ci przekonania do specjalistów zajmujących się odzyskiwaniem byłej?
Nie odzyskam Twojej byłej, która odeszła dawno temu. Ale jeśli nadal macie ze sobą kontakt, rozstanie jest świeże i oboje, lub jedno z Was rozważa powrót do siebie, to jest na to bardzo duża szansa, że pomogę. Jestem kobietą, moje klientki to kobiety, znam ich potrzeby, wczuwam się i łatwiej znaleźć mi rozwiązania.

A jeśli jednak chcesz porozmawiać z mężczyzną specjalizującym się w odzyskiwaniu byłej i poprawianiu relacji, to znam kogoś kto robi to naprawdę z wyczuciem.