Konsultacje dla mężczyzn

Konsultacje dla mężczyzn

Znam kobiety. Tyle lat udzielałam im porad i wiem czego potrzebują. Jestem w stanie wczuć się w potrzeby Twoje i Twojej partnerki i dobrze tobą pokierować.

Ale jest warunek. Kiedy zamawiasz u mnie konsultację: ten związek musi jeszcze trwać, rozpadł się niedawno, albo ona nie jest w związku z innym. Jeśli nie zgadza się żadne z powyższych, a ty nadal chcesz ją odzyskać – skonsultuję Cię z Michałem (strona Michała jest w opracowaniu).

To nie jest miejsce dla mężczyzn, aby nauczyć technik o tym, jak uwieść kobietę lub jak znaleźć kobietę swoich marzeń.

To jest miejsce, w którym mężczyźni zyskują nadzieję, że istnieje sposób na uratowanie relacji z kobietą, w której się zakochałeś …

Nawet jeśli byłeś z nią przez wiele lat i myślisz, że nie ma sposobu, aby odnosić się do niej inaczej, biorąc pod uwagę narzędzia, które już posiadasz.

Jest to miejsce, w którym dowiesz się, jak poprawić jakość swojej relacji.

Bycie w zdrowym związku nie powinno być walką, ale wymaga pracy! Udany związek miłosny zaczyna się od zrozumienia, czym naprawdę jest emocjonalna intymność i jak oboje musicie ją wytworzyć. Aby osiągnąć tę równowagę, emocjonalny związek musi stać się tak samo ważny dla rozwoju – i powinien być równie przyjemny i satysfakcjonujący – jak fizyczny, intelektualny i duchowy związki, które masz z żoną lub dziewczyną.

Bez poniżania się przed nią, wydawania wielu pieniędzy, aby kupić sobie jej uczucia.

Opisz mi problem w Twoim związku, abyśmy mogli zacząć konsultacje
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na mojego e-maila. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. W każdym momencie możesz się wypisać. Więcej informacji w Polityce prywatności.